Logo Impacto

Niezbędne akcesoria GSM dla kierowcy

Akcesoria samochodowe

Spędzasz dużo czasu za kierownicą? To z pewnością post dla Ciebie! Niezbędne akcesoria GSM dla kierowcy, które mogą znacznie poprawić Twój komfort w podróży.

Ładowarka samochodowa

W dzisiejszych czasach jesteśmy uzależnieni od przenośnych urządzeń, co wiąże się z ciągłą koniecznością ich ładowania. Obecnie na rynku istnieją samochody, które coraz częściej wyposażone są w złącze USB, jednak to czasami za mało. W momencie, gdy chcemy podładować telefon, tablet bądź nawigację lub posłuchać muzyki z pendrive’a będziemy potrzebować więcej gniazd USB. Tutaj z pomocą przychodzą ładowarki samochodowe, które podłączane są bezpośrednio do złącza zasilania DC w samochodzie i posiadające dwa porty USB. Wysokiej jakości ładowarki samochodowe posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeładowaniem, zwarciem oraz innymi niepożądanymi czynnikami. Solidna konstrukcja i jakość wykonania gwarantują bezproblemowe użytkowanie.

Uchwyt na telefon

Jeśli lubisz, gdy telefon pozostaje w zasięgu Twojego wzroku podczas prowadzenia samochodu, uchwyt na telefon sprawdzi się u Ciebie idealnie. Umocowany uchwyt pozwala na przeprowadzanie rozmów telefonicznych, korzystanie z nawigacji oraz zmianę odtwarzanej piosenki. Istnieje cała gama rozmaitych uchwytów na telefon lub tablet, która sprawi, że Twój telefon będzie zawsze pod ręką. Większość z modeli posiada regulowane ramiona, dzięki czemu mamy pewność, że nasz telefon będzie idealnie dopasowany do uchwytu.

PowerBank

Zależy Ci na możliwości szybkiego ładowania Twojego telefonu lub tabletu niemal w każdym miejscu na świecie? W takim wypadku idealnie sprawdzi się u Ciebie powerbank! Wyposażony jest w kilka gniazd, dzięki czemu możesz podłączyć wiele urządzeń jednocześnie i nie obawiać się o ich bezpieczeństwo. Lekka waga oraz kompaktowy rozmiar pozwala zabrać go ze sobą niemal wszędzie. Dzięki niemu Twoje urządzenia mogą być błyskawicznie gotowe do pracy.

Uważaj na temperaturę

Upalne lub mroźne dni mogą stać się prawdziwym wrogiem Twojej baterii. Nie narażaj swojego telefonu – unikaj wystawiania w ciepłe dni na słońce, a w chłodne staraj się go trzymać w wewnętrznej kieszeni kurtki.

Selfie stick

Idealnym rozwiązaniem do uwiecznienia zdjęć z podróży jest popularny selfie stick. Jest to rewelacyjne akcesorium zarówno dla amatora, jak i profesjonalisty. Łatwe w użyciu urządzenie umożliwia komfortowe wykonywanie autoportretów z szerszej perspektywy niż w powszechnie znanej metodzie ,,z ręki”. To istny must-have podczas wypadów i długich podróży, ponieważ w efektowny sposób pomaga uchwycić krajobraz i osoby znajdujące się w kadrze.

Niezbędne akcesoria GSM dla kierowcy znajdują się w naszej ofercie:

Ładowarki Samochodowe

Uchwyty Samochodowe

PowerBanki

Selfie Stick