NAPRAWA
WYSYŁKOWA

Masz problem ze sprzętem, ale nie jesteś w stanie dostarczyć go osobiście? Nic nie szkodzi! U nas możesz zrealizować naprawę bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że zamówisz bezpłatnego kuriera, który dostarczy nieprawidłowo działające urządzenie bezpośrednio z Twojego mieszkania do nas.

Naprawa wysyłkowa w kilku prostych krokach

1

Zamów kuriera wybierając przycisk „Zamów kuriera”, gdzie znajdziesz formularz do wypełnienia.

2

Przygotuj przesyłkę zgodnie z otrzymaną instrukcją – pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu sprzętu.

3

Kurier (który będzie miał ze sobą etykietę nadawczą) odbierze od Ciebie paczkę w określonym terminie.

4

Skontaktujemy się z Tobą po dokonaniu przeglądu urządzenia. Poinformujemy Cię o kosztach oraz czasie naprawy.

5

Po Twojej akceptacji warunków, niezwłocznie zabierzemy się do naprawy urządzenia.

6

Otrzymasz wiadomość e-mail z informacją na temat wysyłki.

Darmowa wycena

Gdy tylko otrzymamy Twoją przesyłkę, w pierwszej kolejności dokonamy darmowego przeglądu urządzenia. Sprawdzimy, co jest przyczyną usterki oraz w jaki sposób możemy rozwiązać ten problem. Skontaktujemy się z Tobą, informując o wynikach przeprowadzonej przez nas diagnozy. Jednocześnie przedstawimy Ci koszty naprawy oraz podamy szacowany termin jej ukończenia. To Ty zdecydujesz, czy mamy rozpocząć naprawę, czy odesłać sprzęt GSM z powrotem do Ciebie.

Wytrzymałe części GSM

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości komponenty od renomowanych producentów GSM, takich jak Apple, Samsung, HTC, Huawei, Alcatel, LG, Asus, Motorola, Nokia, Sony, XIAOMI, Google, Lenovo oraz wielu innych.

Wiedza i doświadczenie

W branży GSM funkcjonujemy z powodzeniem od ponad 20 lat. W tym czasie nabyliśmy niezbędnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia, które pozwalają nam skutecznie wykonywać różnego rodzaju naprawy sprzętu GSM. Wymiana wyświetlacza LCD, uszkodzonej obudowy, czy naprawa zalanego telefonu – w IMPACTO jesteśmy gotowi na każde wyzwanie!