Darmowa wycena

Twój telefon nie działa? Nie wiesz, czy naprawa sprzętu jest możliwa, a jeżeli tak, to czy będzie opłacalna? Bez obaw! Za darmo przeprowadzimy diagnozę Twojego urządzenia, a następnie poinformujemy Cię o kosztach oraz szacowanym czasie naprawy. Dopiero wtedy zdecydujesz, czy chcesz, abyśmy przystąpili do działania.

Naprawa wysyłkowa

Twoje urządzenie przestało działać, ale nie masz możliwości dostarczenia nam go osobiście? Bez obaw! Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, uruchomiliśmy naprawę wysyłkową. Wystarczy, że zamówisz kuriera i zapakujesz sprzęt, a firma kurierska zajmie się resztą. Gdy tylko otrzymamy Twoją przesyłkę, niezwłocznie przystąpimy do darmowej diagnozy urządzenia. Skontaktujemy się z Tobą, aby podać koszt naprawy oraz szacowany termin oddania sprzętu. Diagnoza jest bezpłatna – to Ty decydujesz, czy mamy przystąpić do naprawy.

Wysokiej jakości części

Podczas przeprowadzania napraw, wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości, oryginalne części do telefonów, pochodzące od renomowanych i popularnych marek, takich jak Apple, Samsung, HTC, Huawei, Alcatel, LG, Asus, Motorola, Nokia, Sony, XIAOMI, Google, Lenovo oraz wielu innych. Wysokiej jakości części GSM pozwalają skutecznie zrealizować naprawę, dzięki czemu urządzenie może być wykorzystywane przez możliwie najdłuższy czas.

Wieloletnie doświadczenie

Smartfony towarzyszą nam praktycznie na każdym kroku. Nic więc dziwnego, że tak często mamy do czynienia ze zbitą szybką w telefonie albo zalaniem smartfona. Wymiana wyświetlacza LCD, uszkodzonej obudowy, czy naprawa zalanego telefonu – w IMPACTO jesteśmy gotowi na każde wyzwanie! Ponad 20-letnie doświadczenie w naprawie sprzętu GSM gwarantuje najwyższą jakość realizacji.