Najczęściej polecany
serwis telefonów!

Tworzymy miejsce, do którego sami chcielibyśmy trafić.

Naprawa telefonów, czyli w czym możemy Ci pomóc?

Zbita szybka?

Zapewnimy oryginalny
wyświetlacz.

Zalany telefon?

Nie musi oznaczać konieczności wymiany sprzętu.

Słaba bateria?

Zwiększ możliwości swojego
telefonu.

Cichy głośnik?

Ciesz się nową jakością
dźwięku.

Problem z aparatem

Uwieczniaj niezapomniane
chwile.

Uszkodzona obudowa

Sprawnie wymienimy
części.

Uratujemy Twoje urządzenie!

Każdym przekazanym nam do naprawy telefonem, zajmujemy się tak, jak własnym. Już od ponad 20 lat z powodzeniem działamy w branży GSM. Stawiamy na nieustanny rozwój, pilnie śledząc zmieniające się z czasem trendy. Serwis naprawy telefonów IMPACTO został stworzony dla Was – dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w pełni usatysfakcjonować każdego klienta.


Nasza wiedza oraz ogromne doświadczenie pozwalają nam szybko i celnie zdiagnozować określony problem. Równie szybko i sprawnie dokonujemy różnego rodzaju napraw sprzętu. Jednocześnie dbamy o zapewnienie najwyższej jakości części do telefonów – wykorzystujemy oryginalne, wysokiej jakości komponenty pochodzące od renomowanych producentów, takich jak marka Apple, Samsung, Huawei, LG, Asus, Motorola, Nokia, Sony oraz wiele innych.

Darmowa diagnostyka

Twój telefon zepsuł się, ale nie masz pewności, czy jego naprawa będzie opłacalna? Nie musisz dłużej się nad tym zastanawiać! Przyjdź do naszego serwisu telefonów lub skorzystaj z możliwości naprawy wysyłkowej. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, u nas diagnostyka urządzenia jest zawsze darmowa. Dopiero po akceptacji kosztów naprawy smartfona, przystąpimy do jego naprawy.

Naprawa bez wychodzenia z domu

Nasza oferta naprawy i serwisu telefonów jest skierowana do klientów z całej Polski. Jak działa naprawa wysyłkowa w IMPACTO? To bardzo proste! Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej, dzięki któremu kurier zjawi się pod Twoimi drzwiami o wskazanej przez Ciebie porze. Po otrzymaniu przez nas przesyłki, oczekuj na kontakt z naszej strony w sprawie wyceny kosztów naprawy.

Darmowa diagnostyka

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu i naprawy telefonów pochodzących od wielu różnych producentów, cieszących się popularnością na całym świecie. Zdobyte przez ten czas umiejętności oraz wiedza, pozwalają nam dokonywać napraw w bardzo krótkim czasie. Wiele z nich jesteśmy w stanie zrealizować jeszcze tego samego dnia. Zależy Ci na czasie i jednocześnie wysokiej jakości usług? My łączymy jedno z drugim!

Szybka naprawa

Lata doświadczenia gwarantują naprawę w możliwie najkrótszym czasie.

Bezpłatna wycena

Za darmo sprawdzimy Twój sprzęt – naprawa rozpoczyna się po akceptacji kosztów.

Wysokiej jakości części GSM

Stawiamy wyłącznie na sprawdzone, renomowane marki.

Doświadczenie i wiedza

Z powodzeniem funkcjonujemy już ponad 20 lat, a kryje się za tym nieustanny rozwój.

Wysyłka na terenie całej Polski

Satysfakcja Klientów jest najważniejsza. Tworzymy Serwis Apple, do którego sami chcielibyśmy trafić. Nasi Klienci wybierają:

Odwiedź nas na Śląsku

Satysfakcja Klientów jest najważniejsza. Tworzymy Serwis Apple, do którego sami chcielibyśmy trafić. Nasi Klienci wybierają: